Plaster drewna

  • plaster_drewna
54,12 zł
Brutto
Ilość

Plastry drewniane pozbawione wszelkiej obróbki czy wykończenia to produkt coraz bardziej pożądany w branży meblarskiej, czy ogólniej mówiąc - wnętrzarskiej. Dzieje się tak dlatego, że rośnie potrzeba wykorzystania całkowicie naturalnych elementów w charakterze wyposażenia pomieszczeń. Plastry drewniane nadają się do tego celu doskonale. Dlaczego tak jest?

Można z nich wykonać praktyczny stolik kawowy, który będzie stanowić niezwykle oryginalny element. Przede wszystkim każdy taki produkt jest niepowtarzalny — nie ma dwóch identycznych plastrów. Po drugie, w zależności od doboru dolnej części i nóżek, może prezentować się odmiennie, a co za tym idzie, dopasować się do każdego wnętrza. Oprócz tego plaster drewna może służyć jako element ozdobny dla danego wnętrza. W przypadku drzew o mniejszej średnicy plastry nadają się doskonale do ozdoby ścian, jako naturalny i elegancki zastępnik dla tapet. Można je również wykorzystywać do produkcji gadżetów czy pozostałych akcesoriów dla domu (takich jak na przykład tace czy deski do serwowania przekąsek). Pomysłów jest wiele, a wszystko zależy wyłącznie od pomysłu i wyobraźni.

Wszystkie plastry drewna pochodzące z naszej pracowni są wolne od wad, co gwarantuje ich najwyższą jakość i wytrzymałość. Dzięki nim odmienisz całkowicie swoje wnętrze i nadasz mu bardzo ciekawy charakter. Zapewniamy dogodne warunki dostawy oraz pomoc w przypadku wątpliwości dotyczących oferty oraz wszelkich innych kwestii. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt dopasowany w pełni do Twoich wymagań.

plaster_drewna
999 Przedmioty

Opis

Kolor
naturalny

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.