Fornir czeczota 1 mm
  • Fornir z topoli 1 mm
  • Fornir czeczota 1 mm
  • Fornir czeczota, okleina

Fornir czeczota - gr.1mm

  • fornir_czeczota_1mm
  • Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Okleina czeczota (topola nadwiślańska )

gr: 1 mm

dł: 2200mm

produkt na zamówienie

Ze względu na wyjątkowość produktu, okleina ta sprzedawana jest na zamówienie, a cena podlega indywidualnej wycenie w zależności od szerokości forniru i rysunku drewna. Jeśli jesteście zainteresowani czeczotą zapraszam do kontaktu mailowego biuro@ewood.pl z checią przygotujemy specjalną ofertę.


55,35 zł

(55,35 zł m2)

Brutto
Ilość

Okleina naturalna to cienkie płaty drewna (forniry) produkowane na zasadzie skrawania płaskiego. Jest to produkt w pełni naturalny, w całości drewniany

Zastosowanieczęsto wykorzystuje się je do wytwarzania i naprawy mebli, ścianek działowych, paneli dekoracyjnych. W zasadzie stosuje się je w aranżacji wnętrz, gdzie poszukiwane jest piękno naturalnego drewna. Forniry czeczota przydają się w produkcji drzwi zewnętrznych i tych znajdujących się wewnątrz budynku, oprócz tego znajdują zastosowanie jako okładziny ścian i sufitów. Największą ich zaletą jest ich naturalność i niezwykły wygląd.

Czeczota (topola nadwiślańska) - to rodzimy gatunek drewna liściastego (topoli), charakteryzujący się ciekawym rysunkiem drewna z powodowanym uszkodzeniem mechanicznym drewna, przez co pojawiają się tkanki zabliźniające. Czeczota jest zatem wadą kształtu drewna ale w pełni zdrowym drewnem. Ze względu na swój piękny rysunek czeczota używana jest głównie do renowacji starych i produkcji nowych ekskluzywnych mebli i wyrobów.

fornir_czeczota_1mm

Opis

Grubość
1 mm
Długość
2200 mm
Gatunek
Czeczota ( topola nadwiślańska )

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.