Ława drewniana do salonu
  • Ława drewniana do salonu

Ława drewniana do salonu

  • lawa
  • Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
393,60 zł
Brutto
Ilość

Naturalna, masywna ława dębowa to produkt, który doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacji wnętrz. Przeznaczona jest do wielu typów urządzania pomieszczeń - od prostych stylizacji skandynawskich, po kompozycje industrialne czy bardziej swojskie, rustykalne pomysły. Jedno jest pewne - tak prezentująca się ława nie pozwala przejść obojętnie i przyciąga wzrok.

Przedstawiany produkt sprawdzi się zarówno w charakterze stolika kawowego, jak i tradycyjnej ławy znajdującej się w salonie. Składa się z dwóch podłużnych kawałków drewna w naturalnym odcieniu. Sięga niemal do ziemi, przez co sprawia niezwykle ciekawe wrażenie wizualne. Dzięki niej można wygodnie odłożyć kawę, herbatę czy przekąski w trakcie spotkania z przyjaciółmi lub w gronie rodzinnym. Doskonale sprawdzi się również podczas seansów filmowych oraz oglądania emocjonujących zawodów sportowych. Zajmuje mniej miejsca niż tradycyjny stół i znajduje się nisko, przez co nie ma obawy, że będzie przeszkadzać podczas codziennych aktywności.

Ławy wykonane z dębu od eWood charakteryzują się dużą odpornością na upływ czasu. Są wytrzymałe oraz niezwykle praktyczne. Drewno dębowe znane jest w końcu ze swoich doskonałych właściwości i dlatego służy często do produkcji mebli czy desek podłogowych. W połączeniu z opisanymi powyżej zaletami wizualnymi i praktycznymi ława drewniana z pewnością sprawdzi się doskonale w każdym domu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. W razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt.

lawa

Opis

Kolor
naturalny

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.