Ławka drewniana z bali do ogrodu z bali
  • Ławka drewniana z bali do ogrodu z bali

Ławka drewniana do ogrodu

  • lawka_styl_1
  • Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
310,00 zł
Brutto
Ilość

Ławka drewniana to podstawowa rzecz w wyposażeniu przydomowego ogródka, działki czy miejsca biwakowego. Doskonale wpasowuje się w dostępną przestrzeń i pozwala na wygodne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. A przede wszystkim — jest wykonana w sposób unikający nadmiernej obróbki, przez co doskonale pasuje do zewnętrznej przestrzeni. Na całość składają się dwa wycięte pnie oraz poprzeczna deska dł. 100 cm, zeszlifowana i zakonserwowana, a dzięki temu w pełni bezpieczna dla siadających osób (nie trzeba się bać pojawienia się drzazg). Pnie umieszczone na przeciwległych stronach zapewniają doskonałą stabilność dębowej ławki, ale sprawiają również, że zyskuje ona bardzo ciekawy wygląd.

Ławka dębowa z naszej oferty doskonale nadaje się do umieszczenia w miejscu służącym do urządzania biwaków i spotkań na łonie natury. Może to być polana w lesie przystosowana do korzystania z grilla lub ze specjalnym paleniskiem umożliwiającym rozpalenie ogniska. Świetnie nada się również na potrzeby agroturystyki lub po prostu w domowym ogrodzie, jako siedzisko podczas rodzinnego wypoczynku pod gołym niebem. Ławka jest prosta w budowie, ale jest to jej zaleta — dzięki temu jest niezwykle wytrzymała oraz wygląda bardzo naturalnie.

Jeżeli potrzebujesz wyposażenia ogródka w naturalnym stylu, wybierz ławkę drewnianą z naszej oferty. Zapewniamy dogodny transport, dzięki czemu w łatwy sposób zapewnisz sobie produkt na miarę swoich potrzeb. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

lawka_styl_1

Opis

Kolor
naturalny

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.