Ławka z drewna

  • lawka_styl_2
  • Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
306,27 zł
Brutto
Ilość

Biwak, ognisko, grill na świeżym powietrzu — to wszystko świetne pomysły na spędzenie wolnego czasu zarówno w ogólnodostępnym leśnym zaciszu, jak i ogródku znajdującym się bezpośrednio przy domu. Aby jednak w pełni cieszyć się wypoczynkiem i zabawą w gronie bliskich osób, trzeba zadbać o dobre wyposażenie danej przestrzeni. Oferujemy wyjątkowe ławki z drewna, które sprawdzą się w każdej sytuacji i zapewnią odpowiednie warunki do relaksu na łonie natury.

Ławka cechuje się bardzo prostą konstrukcją, co jest jej dużą zaletą - po pierwsze jest wytrzymała, a po drugie wygląda naturalnie i dopasowuje się do otaczającej przyrody. Składa się z dwóch poprzecznie ułożonych, specjalnie wyciętych pieńków, do których przytwierdzona jest podłużna, gruba deska. Jest ona oczywiście zabezpieczona, tak aby uniknąć pojawiania się drzazg. To zapewnia pełną wygodę oraz bezpieczeństwo użytkującym ją osobom. Ze względu na masywną strukturę, nasza ławka z drewna jest dość ciężka, dzięki czemu nie ma obawy, że zostanie samoczynnie uszkodzona lub przesunięta, a do tego charakteryzuje się dużą stabilnością.

Spraw sobie ławkę z drewna do ogrodu, która będzie funkcjonalna, a do tego doskonale dopasuje się do naturalnej przestrzeni. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna, które nie zmienia właściwości przez wiele lat. Z tego powodu możesz mieć pewność, że ławka sprawdzi się w praktyce i będzie dobrze służyła przez długi czas. Oferujemy również wygodną dostawę prosto do Twojego domu.

lawka_styl_2

Opis

Kolor
naturalny

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.