• Ławka z drewna

Ławka z drewna

  • lawka_styl_2
  • Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ławka z drewna dębowego

produkt na zamówienie

Ze względu na indywidualne oczekiwania klientów dotyczących wymiarów i wykończenia, ławka ta sprzedawana jest na zamówienie, a cena podlega indywidualnej wycenie w zależności od szerokości i wykończenia. Jeśli jesteście zainteresowani produktem zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@ewood.pl z chęcią przygotujemy specjalną ofertę.

676,50 zł
Brutto
Ilość

Biwak, ognisko, grill na świeżym powietrzu — to wszystko świetne pomysły na spędzenie wolnego czasu zarówno w ogólnodostępnym leśnym zaciszu, jak i ogródku znajdującym się bezpośrednio przy domu. Aby jednak w pełni cieszyć się wypoczynkiem i zabawą w gronie bliskich osób, trzeba zadbać o dobre wyposażenie danej przestrzeni. Oferujemy wyjątkowe ławki z drewna, które sprawdzą się w każdej sytuacji i zapewnią odpowiednie warunki do relaksu na łonie natury.

Ławka cechuje się bardzo prostą konstrukcją, co jest jej dużą zaletą - po pierwsze jest wytrzymała, a po drugie wygląda naturalnie i dopasowuje się do otaczającej przyrody. Składa się z dwóch poprzecznie ułożonych, specjalnie wyciętych pieńków, do których przytwierdzona jest podłużna, gruba deska o długości 120 cm Jest ona oczywiście zabezpieczona, tak aby uniknąć pojawiania się drzazg. To zapewnia pełną wygodę oraz bezpieczeństwo użytkującym ją osobom. Ze względu na masywną strukturę, nasza ławka z drewna jest dość ciężka, dzięki czemu nie ma obawy, że zostanie samoczynnie uszkodzona lub przesunięta, a do tego charakteryzuje się dużą stabilnością.

Spraw sobie ławkę z drewna do ogrodu, która będzie funkcjonalna, a do tego doskonale dopasuje się do naturalnej przestrzeni. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna, które nie zmienia właściwości przez wiele lat. Z tego powodu możesz mieć pewność, że ławka sprawdzi się w praktyce i będzie dobrze służyła przez długi czas. Oferujemy również wygodną dostawę prosto do Twojego domu.

lawka_styl_2

Opis

Gatunek
Dąb

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.