Stoliki drewniane kawowe do salonu, z kawałka drewna
  • Stoliki drewniane kawowe do salonu, z kawałka drewna

Stoliki drewniane kawowe

  • stoliki
  • Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
558,42 zł
Brutto
Ilość

Mały stolik kawowy w postaci sześciennego kawałka drewna to produkt, który doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz i nie tylko. Główną zaletą posiadania takiego elementu jest jego niezwykle ciekawy wygląd. Stoliki drewniane z naszej oferty produkowane są w taki sposób, aby nie naruszyć naturalnej struktury drewna. To sprawia, że prezentują się wyjątkowo i zachowują swój niepowtarzalny charakter.

Stolik posiada masywną strukturę, jednak dzięki swojej prostocie, jest bardzo zgrabny i nie stanowi elementu, który przytłacza i dominuje stylistycznie nad pozostałymi meblami czy akcesoriami obecnymi w danym pomieszczeniu. Dzięki temu nadaje się zarówno do wnętrz w stylu skandynawskim (czyli prostych, czasem wręcz surowych przestrzeni), jak i klasycznych stylizacji. Ze względu na jasną barwę, należy oczywiście wziąć pod uwagę pozostałe elementy znajdujące się w pokoju. Stoliki dębowe z naszej oferty posiadają krótkie nóżki, które ułatwiają przesuwanie i korzystanie z nich na co dzień.

Wymieniając cechy prezentowanego stolika, nie sposób nie wspomnieć o stylistyce. Nie ma tu specjalnie zaprojektowanych elementów ozdobnych, ale właśnie o to chodzi. Całość stworzona jest z jednego kawałka drewna, w taki sposób, aby nie zmieniać jego właściwości. Takie rozwiązanie wpisuje się w panujące obecnie trendy w aranżacji wnętrz i sprawia, że stolik wygląda naprawdę niesamowicie. Takie jasne, naturalne kompozycje tworzą przyjemną atmosferę w pokoju i pozwalają poczuć się dobrze we własnym domu.

Zapraszamy do wyboru stolików drewnianych z oferty eWood. Wszystkie nasze produkty tworzymy z myślą o najbardziej wymagających Klientach, dlatego możesz mieć pewność, że ich jakość nie podlega dyskusji. Stale kontrolujemy proces produkcyjny i robimy wszystko, by zapewnić usługę na najwyższym poziomie. Nasze stoliki są odporne na upływ czasu i przez długie lata zachowują swoje doskonałe właściwości. Możesz również liczyć na dostawę prosto do Twojego domu, dzięki czemu nie musisz poświęcać czasu na odwiedzanie punktów stacjonarnych.

stoliki

Opis

Kolor
naturalny

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.