Fornir jesion
  • okleina jesionowa 1 5 mm
  • fornir jesion 1,5 mm
  • Fornir jesion
  • fornir jesionowy 1,5

Fornir jesion EXTRA- gr. 0,6 mm

  • fornir_jesion_0,6mm

Okleina jesionowa

gr: 0,6 mm

dł.: ≥ 2500

cena za pakiet 24 szt.

292,25 zł
Brutto
Szerokość
Ilość

Okleina naturalna to cienkie płaty drewna (forniry) produkowane na zasadzie skrawania płaskiego. Jest to produkt w pełni naturalny, w całości drewniany

Okleina EXTRA to okleina specjalnie sortowana i wybierana ze względu na długość oraz szerokość. Jeśli potrzebujesz okleiny w konkretnych wymiarach prosimy o kontakt mail lub telefoniczny. Posiadamy długości nawet do 3000 mm.

Zastosowanie: najczęściej wykorzystuje się je do produkcji i renowacji mebli, ścian wewnętrznych w mieszkaniu, ozdobnych elementów. Ogólnie rzecz biorąc, stosowane są do aranżacji wnętrz, gdzie poszukiwane jest piękno naturalnego drewna. Forniry z jesionu stosuje się w produkcji drzwi zewnętrznych i tych znajdujących się wewnątrz budynku, oprócz tego znajdują zastosowanie jako okładziny ścian i sufitów. Największą zaletą oklein naturalnych jesionowych jest ich naturalność i elegancki wzór.

Jesion - to rodzimy gatunek drewna liściastego, charakteryzujący się dużą twardością, jasnym zabarwieniem oraz wyraźnym rysunkiem drewna.

fornir_jesion_0,6mm
27 Przedmioty

Opis

Grubość
0,6 mm
Długość
2500 mm
Gatunek
Jesion

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.