Deska klon

  • deska_klon
79,95 zł
Brutto
Ilość

Klonowe deski stanowią świetne rozwiązanie zarówno dla specjalistów zajmujących się tworzeniem produktów z drewna, jak i domowników zajmujących się remontem na własną rękę. Są niezwykle uniwersalne, a ze względu na gatunek drewna, wyglądają bardzo interesująco. Co ważne, deski z klonu można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Mogą służyć do wytwarzania mebli i akcesoriów z drewna, które następnie świetnie prezentują się w domu. Oprócz tego nasze produkty dostosowane są do wykorzystywania ich w charakterze desek podłogowych.

Deski klonowe z naszego asortymentu charakteryzują się przede wszystkim dużą odpornością na uszkodzenia oraz czynniki związane z upływem czasu. To właśnie sprawia, że mogą być z powodzeniem stosowane w charakterze desek podłogowych, które stale podlegają naciskowi i oddziaływaniu mechanicznemu. Jednak ważne są nie tylko walory praktyczne. Klon posiada charakterystycznie układające się linie słojów, co stanowi ciekawy element stylistyczny.

Jeżeli szukasz wytrzymałych desek, które sprawdzą się w każdej sytuacji, sprawdź nasze propozycje. Zapewniamy wygodną dostawę oraz pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości.

deska_klon
995 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.